info
عکس بستنی و آبمیوه آدم برفی
category

بستنی و آبمیوه آدم برفی محله پرستار، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی و آبمیوه آدم برفی

بستنی و آبمیوه آدم برفی (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله پرستار تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از پنج آبمیوه و بستنی در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین سینما پیروزی، سازمان تامین اجتماعی شعبه 20، مسجد قدس، نیکوتن پوش و داروخانه نوید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی و آبمیوه آدم برفی واقع شده‌اند:

 • کافه بستنی دکتر میلی
  پیروزی، پنجم نیروی هوایی، بین نوروززادگان و شهید مشهدی فراهانی
 • بستنی گرام
  بلوار نبرد شمالی
 • آبمیوه و بستنی یخکده
  (4.0)
  سی متری نیروی هوایی، 6/30، میدان دوم نیروی هوایی
 • آبمیوه و بستنی بابا سیفی
  (5.0)
  پیروزی، کریمشاهیان(همایون)
 • آبمیوه و بستنی هاشم
  (5.0)
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، میرعابدینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی و آبمیوه آدم برفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی و آبمیوه آدم برفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی و آبمیوه آدم برفی ندارد.
  neshan logo