info
عکس قهوه علی بابا
category

قهوه علی بابا محله نجف آباد، حمیدیا

کافی‌شاپ

درباره‌ی قهوه علی بابا

قهوه علی بابا (کافی‌شاپ) در محله نجف آباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، رستوران جعفری 2، فروشگاه یدک پخش دهقان و مرکز پخش نبات تیجان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا

کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا در شهر حمیدیا محله نجف اباد واقع شده است. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، بین دشتی 12 و 18 قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا می‌توانید با شماره تلفن آن 09131596119 تماس بگیرید.

کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله نجف اباد است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران خان دوحد، فست فود کرنوپیچ، رستوران نگین یزد، رستوران گل سرخ و رستوران عمارت وکیل هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک توقف دارند، استفاده کنید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ قهوه علی بابا حمیدیا و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه علی بابا واقع شده‌اند:

 • کافی شاپ لایت
  بلوار شهید دشتی، دشتی یک
 • قهوه دایی قاسم
  (4.0)
  بلوار شهید دشتی، مسجد جامع
 • کافی شاپ آریا
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، خیابان ایثار، بین کشاورز و کوچه 20
 • کافه شمس العماره
  (2.0)
  بلوار جهاد، صابران، بین پاسداران 4 و هاتف اصفهانی
 • کافه جاماسب Cafe Jamasb
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه علی بابا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه علی بابا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه علی بابا ندارد.
  neshan logo