info
عکس رستوران سنتی فرهنگ
category

رستوران سنتی فرهنگ محله درکه، تهران

درباره‌ی رستوران سنتی فرهنگ

رستوران سنتی فرهنگ (رستوران) در محله درکه تهران و خیابان موسوی مطلق واقع شده است. این رستوران یکی از سی رستوران در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه درکه و همچنین رستوران اسپیو، میدان درکه، مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه دوپینو و فست فود آفر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران سنتی فرهنگ تهران

این رستوران در‌ شهرتهران،محله درکه و درکه، موسوی مطلق قرار دارد.

رستوران سنتی فرهنگ تهران از رستوران‌های محبوب محله درکه است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری از جمله رستوران جیگرتو ، گیل، رستوران صفدری شاندیز، رستوران پردیس و ایوان رستوران قرار دارند. کافی‌شاپ‌های کافه رستوران ام، کافه راهی و کافه ورسا از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله درکه و در نزدیکی رستوران سنتی فرهنگ تهران قرار دارند.

چطور به رستوران سنتی فرهنگ تهران برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران سنتی فرهنگ تهران را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران سنتی فرهنگ تهران بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران سنتی فرهنگ تهران می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. در صورتی که به رستوران سنتی فرهنگ تهران رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران سنتی فرهنگ واقع شده‌اند:

 • رستوران جیگرتو
  گلریزان
 • گیل
 • رستوران صفدری شاندیز
  درکه
 • رستوران پردیس
  درکه، احمدپور، بین غزل و گلکار
 • ایوان رستوران
  درکه، احمدپور، طه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران سنتی فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران سنتی فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران سنتی فرهنگ ندارد.
  neshan logo