info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله
category

ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله محله سیلو، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله

ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله (ایستگاه اتوبوس) در محله سیلو یزد و بلوار امیر کبیر، بلوار آتش نشان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیلو یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین بهشت عشاق، رستوران ایتالیایی کترووا، پمپ بنزین دانشگاه (سیلو)، دزدگیر اکتیو و کالای برق هاشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله یزد

ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله سیلو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امیر کبیر، بلوار آتش نشان واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حسن نصرالله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و زیرگذر زکریا
 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حسن نصرالله ندارد.
  neshan logo