info
عکس ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی
category

ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی محله توپخانه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی

ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی (ایستگاه اتوبوس) در محله توپخانه اصفهان و خیابان جانبازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله توپخانه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اسماعیلی و همچنین باشگاه بدنسازی هیرمند، گز و شیرینی تمشک آبی، آبمیوه و بستنی ونیز، هایپر مارکت دکتر حسابی و آش آبادان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان

ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان در شهر اصفهان، محله توپخانه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جانبازان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی سپهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر حسابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شهید مفتح
  حبیب الهی، نرسیده به شهید ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس دفتر اسناد
  رودکی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه امام رضا
  جانبازان، شهید بخشی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نسترن
  علویه همایونی، بعد از هدایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر حسابی ندارد.
  neshan logo