info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
category

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر محله چاه قبله، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر (ایستگاه اتوبوس) در محله چاه قبله یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چاه قبله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین دامپزشکی دکتر چاشنه گیر، بابا بستنی، بانک نرم افزار سی دی 2002، فروشگاه عابدینی و باطری کمری پناه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله چاه قبله قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 29 و 31 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی وحدت مکان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان باهنر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار رضا پاکنژاد، بین 24 و لاهوتی
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت
  بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی حاج کریم حیدریان و کوی دکتر اعلم
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باهنر، بین ولی عصر و دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان باهنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان باهنر ندارد.
  neshan logo