عکس ایستگاه اتوبوس مفتح
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مفتح (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، طالقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مفتح در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مفتح (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 502 ارتش، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و تیام وندینگ و همچنین هتل مشهد، رستوران هفتخوان شاندیز، کافه راک، کلیسای ارتدکس یونانی مریم مقدس و سوهان محمد سیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقاني، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح

ایستگاه اتوبوس مفتح یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ایرانشهر خیابان طالقانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مفتح جنوبی، طالقانی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مفتح عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو هفت تير است. همچنین البرز تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، طالقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کریمخان
  قرنی، بین جرداق و باقری قصرالدشتی
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه
  مفتح جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  سعدی شمالی، بین تلگرافخانه و مرادی نور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مفتح ندارد.
  neshan logo