info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور
category

ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور

ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور (ایستگاه اتوبوس) در خوراسگان و خیابان آیت الله طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک محلی پزوه، رستوران ترنج، مسجد حمزه، اتوسرویس اعتباری فرد و قفل سازی اتومبیل صداقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور خوراسگان

ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور خوراسگان را می‌توانید در شهر خوراسگان، محله خیادان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله طالقانی، بین عبدالحسین امینی و شهیدان امینی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور خوراسگان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف خوراسگان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور خوراسگان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید قدیری پور واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور ندارد.
location استان اصفهان، خوراسگان، آیت الله طالقانی، بین عبدالحسین امینی و شهیدان امینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo