info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
category

ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله محله خاک سفید - گلشن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله

ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله (ایستگاه اتوبوس) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان زهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیرعلی و همچنین قهوه کاج، ناجی چاپ، بوستان آلاله، مسجد شهید مطهری و موتور سازی اطمینان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله تهران است که در محله خاک سفید - گلشن قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، زهدی، بین کیهان و آرمان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان آلاله واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله ندارد.
neshan logo