info
عکس ارزانسرای پوشاک آلمالو
category

ارزانسرای پوشاک آلمالو محله جهرم، اراک

فروشگاه لباس

درباره‌ی ارزانسرای پوشاک آلمالو

ارزانسرای پوشاک آلمالو (فروشگاه لباس) در محله جهرم اراک و خیابان میثم واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لباس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین فست فود یکی بخر دو تا ببر، بوستان سالمندان، تعمیرگاه خودرو، مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش و لبنیات دهکده قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ارزانسرای پوشاک آلمالو اراک

برای رفتن به فروشگاه ارزانسرای پوشاک آلمالو اراک باید به شهر اراک، محله خانه سازی و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 08634856801 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه ارزانسرای پوشاک آلمالو اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله خانه سازی است و مشتریان زیادی دارد. پوشاک جانا، جاناشاپ و پوشاک چلسی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه ارزانسرای پوشاک آلمالو اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ارزانسرای پوشاک آلمالو اراک را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عدالت 5 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه ارزانسرای پوشاک آلمالو اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه ارزانسرای پوشاک آلمالو اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ارزانسرای پوشاک آلمالو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 05 دی ماه 1401

  همه جور پوشاک و لباسی دارن با قیمتهای مناسب .


سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده ارزانسرای پوشاک آلمالو واقع شده‌اند:

 • پوشاک جانا
  آیت الله سعیدی، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • جاناشاپ
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • پوشاک چلسی
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین ششم و ششم
 • پوشاک نیکان
  جواد الائمه، بین صفاری و قضات
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 29 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ارزانسرای پوشاک آلمالو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ارزانسرای پوشاک آلمالو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ارزانسرای پوشاک آلمالو ندارد.
  location جواد الائمه، میثم، بین حبیب الله ذوالفنون و عمار، طبقه زیرین پایگاه سلامت توحید
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ارزانسرای پوشاک آلمالو

  شنبه 08:30 تا 13:30 16:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 08:30 تا 13:30 16:00 تا 20:30
  دوشنبه 08:30 تا 13:30 16:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 08:30 تا 13:30 16:00 تا 20:30
  چهارشنبه 08:30 تا 13:30 16:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 08:30 تا 13:30 16:00 تا 20:30
  جمعه 16:00 تا 20:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo