عکس مسجد حضرت خدیجه
category

مسجد حضرت خدیجه (محله تهران پارس، تهران)

مسجد
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، رشید 115

موقعیت مسجد حضرت خدیجه یکی از مسجدهای خوب منطقه در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مسجد حضرت خدیجه (مسجد) در محله تهران پارس تهران و خیابان رشید 115 واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مرجان و همچنین سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، ترمینال شرق (تهرانپارس)، سالن زیبایی گیوا شعبه تهرانپارس، کبابی و طباخی شبانه روزی تک شرق و شهر کتاب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر مسجد حضرت خدیجه


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، رشید 115


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حضرت خدیجه واقع شده‌اند:

 • مسجد خاتم الانبیاء
  (4.1)
  بزرگراه باقری، حسینی - بهار، مسجد
 • مسجد جامع المهدی (عج)
  (4.0)
  دماوند، نرسیده به دوم نیروی هوایی
 • مسجد بهار
  (3.0)
  بزرگراه باقری، حسینی - بهار، بین ملکی 111 و مسجد
 • مسجد جامع خاتم الانبی
  (5.0)
  بزرگراه باقری، حسینی - بهار، مسجد
 • مسجد محله مترو
  (5.0)
  جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، ضعیف، اولیایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حضرت خدیجه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد ام المومنین حضرت خدیجه (س) مسجد

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مسجد حضرت خدیجه

  • avatar
   "فرانک (شهریار سطح ۵) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   مسجدی خوب و عالی و دلنشین وآرامش بخش پر از معنویت و مناسب برای مراسم

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حضرت خدیجه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حضرت خدیجه تهران ندارد.