info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد محله دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد

ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد و درب (ورودی) دانش دانشگاه یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد

در شهر یزد، محله دانشگاه ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه یزد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
  خاتمی
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
  پژوهش، بین بهار و میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه هراتی
  استاد احمد آرام، منتظر فرج، بین میدان تمدن و میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس بلوار خاتمی
  میدان فرهنگ - نعل اسبی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه یزد ندارد.
  neshan logo