info
عکس ایستگاه اتوبوس کارتن سازی
category

ایستگاه اتوبوس کارتن سازی محله شهرک امام خمینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارتن سازی

ایستگاه اتوبوس کارتن سازی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام خمینی تهران و خیابان شهیدان طارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام خمینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع رضا و همچنین کارتن ایران، پروفیل آلومینیوم آرمان، پروتئینی، تیغ اره طاهری و جگرکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارتن سازی تهران

ایستگاه اتوبوس کارتن سازی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک امام خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان طارمی، بین عزیزی و الغدیر قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کارتن سازی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ماهان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارتن سازی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارتن سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارتن سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارتن سازی ندارد.
neshan logo