info
عکس ایستگاه اتوبوس ایرانسل
category

ایستگاه اتوبوس ایرانسل محله شهرک امام خمینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایرانسل

ایستگاه اتوبوس ایرانسل (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام خمینی تهران و خیابان شهیدان طارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام خمینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آوا جنرال و همچنین مجری آتش‌ نشانی دپارتمان حریق ارگ کتابی، میهن فولاد ، فروشگاه چسب بانک، شرکت فرتاک تجارت و فروشگاه آهن الات ارین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانسل تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ایرانسل تهران، شهر تهران، محله شهرک امام خمینی است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان طارمی، تقاطع طاووس واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ایرانسل تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی برتر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانسل تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایرانسل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارتن سازی
  شهیدان طارمی، بین عزیزی و الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس ساها
  متوسلیان (فتح)
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  چهل و پنج متری زرند، بین بابازاده و الغدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایرانسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایرانسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایرانسل ندارد.
  neshan logo