info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوس
category

ایستگاه اتوبوس فردوس محله حسینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوس

ایستگاه اتوبوس فردوس (ایستگاه اتوبوس) در محله حسینی تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ولیعصر و همچنین خانه فرهنگ مهرآباد، داروخانه دکتر دربندی، کارواش مهرآباد، فروشگاه هفت و شیرینی سرای قصرقند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوس تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فردوس تهران، شهر تهران، محله حسینی فردوس است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چهل و پنج متری زرند، بین بیگلو و شهیدان اسماعیلی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فردوس تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس گل یخ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فردوس تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تولید دارو
  چهل و پنج متری زرند، بین تختی و مراد خانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارده معصوم
  مدائن، تقاطع چهارده معصوم
 • ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل
  مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری
 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  شهیدان طارمی، بین نصر و عزیزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوس ندارد.
  neshan logo