info
عکس ایستگاه اتوبوس صابرین
category

ایستگاه اتوبوس صابرین محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صابرین

ایستگاه اتوبوس صابرین (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و خیابان گزل خو (توکلی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ولیعصر و همچنین پیتزا کاکادو، پارک کوکب، باشگاه بدنسازی فرهاد فیتنس، جیگرکی عمو حسن و لبنیات سنتی مشهدی فرهاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صابرین تهران

ایستگاه اتوبوس صابرین تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سرآسیاب - مهرآباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهل و پنج متری زرند، گزل خو (توکلی)، بین تفرش و محمدیان است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صابرین تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس گل یخ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صابرین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز
  چهل و پنج متری زرند، نرسیده به شهيد افتخاری
 • ایستگاه اتوبوس پادگان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، شمشیری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • ایستگاه اتوبوس ساسان
  چهل و پنج متری زرند، ارداقی، متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صابرین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صابرین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صابرین ندارد.
  location استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، گزل خو (توکلی)، بین تفرش و محمدیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo