info
عکس ایستگاه اتوبوس پادگان
category

ایستگاه اتوبوس پادگان محله مهرآباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پادگان

ایستگاه اتوبوس پادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شمشیری، رستوران خان سالار، درمانگاه شبانه روزی دکتر شهروز صارمی، داروخانه دکتر صارمی و بیمه ایران نمایندگی 3055 قهرمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پادگان تهران

ایستگاه اتوبوس پادگان تهران در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله سعیدی، شمشیری بروید. ایستگاه اتوبوس پادگان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پادگان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بخشی
  چهل و پنج متری زرند، تختی، محمدی بخشی
 • ایستگاه اتوبوس حسینی
  چهل و پنج متری زرند، بین صادقیان و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از قناعت
 • ایستگاه اتوبوس صابرین
  چهل و پنج متری زرند، گزل خو (توکلی)، بین تفرش و محمدیان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  چهل و پنج متری زرند، تختی، بین امیدی و محسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پادگان ندارد.
  neshan logo