عکس ایستگاه اتوبوس پادگان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پادگان (محله مهرآباد جنوبی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور

موقعیت ایستگاه اتوبوس پادگان در محله مهرآباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان شمشیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شمشیری، رستوران خان سالار، درمانگاه شبانه روزی دکتر شهروز صارمی، داروخانه دکتر صارمی و بیمه ایران نمایندگی 3055 قهرمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پادگان

ایستگاه اتوبوس پادگان در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی و خیابان شمشیری قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور بروید. ایستگاه اتوبوس پادگان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پادگان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بخشی
  مدائن، تختی، محمدی بخشی
 • ایستگاه اتوبوس حسینی
  چهل و پنج متری زرند، بین صادقیان و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بین قناعت و بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس صابرین
  چهل و پنج متری زرند، گزل خو (توکلی)، بین تفرش و محمدیان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  چهل و پنج متری زرند، مراد خانی، محسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پادگان ندارد.
  neshan logo