عکس ایستگاه اتوبوس شمشیری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شمشیری (محله مهرآباد جنوبی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین نوروزی و شمشیری

موقعیت ایستگاه اتوبوس شمشیری در محله مهرآباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شمشیری (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش ممتاز، کلاچ اتوماتیک و ردیاب خودرو اتاکو نمایندگی محب محمدی، رادیاتور سازی حمید اسماعیلی ، سالن پذیرایی نور و استخر نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شمشیری

آدرس ایستگاه اتوبوس شمشیری، شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی بزرگراه آیت الله سعیدی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله سعیدی، بین نوروزی و شمشیری بروید. ایستگاه اتوبوس شمشیری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس تیزرو واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شمشیری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین نوروزی و شمشیری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شمشیری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شمشیری فیاض بخش
  قزوین، بین چهل و پنج متری زرند و لقمان حکیم
 • ایستگاه اتوبوس پادگان
  شمشیری، بین مسیح خواه و مدد پور
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بین قناعت و بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس آذری
  قزوین، بین چهل و پنج متری زرند و لقمان حکیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شمشیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شمشیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شمشیری ندارد.
  neshan logo