info
عکس ایستگاه اتوبوس آذری
category

ایستگاه اتوبوس آذری محله آذری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آذری

ایستگاه اتوبوس آذری (ایستگاه اتوبوس) در محله آذری تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گلها و همچنین تعمیرگاه مرکزی شماره 2 سایپا و پارس خودرو، دادسرای ناحیه 27 و 34 سرقت و جنایی (قتل)، ایستگاه بی آر تی شمشیری، فروشگاه کتاب معراج و فست فود 25 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس آذری تهران است که در محله آذری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در قزوین، بین خط ویژه و لقمان حکیم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آذری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی پیک بادپا قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آذری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوازده متری
  امام زاده حسن، بین قربانی و مهمان نوازان
 • ایستگاه اتوبوس بوتان
  شمشیری، بین عاشق معلا و امام جعفر صادق
 • ایستگاه اتوبوس یاس شمالی
  شهید بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس سلیمانی
  قزوین، بین محمود زاده و رضایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آذری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آذری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آذری ندارد.
  neshan logo