info
عکس ایستگاه اتوبوس ساها
category

ایستگاه اتوبوس ساها محله فتح - صنعتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساها

ایستگاه اتوبوس ساها (ایستگاه اتوبوس) در محله فتح - صنعتی تهران و خیابان کنارگذر متوسلیان (فتح) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله فتح - صنعتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نصر و همچنین شرکت پستی سفیران ترابر درخشان DTS، شیشه اتومبیل قطبی، دفتر فروش بلیط پروازهای پشتیبانی نهاجا، کارواش ماهور ۲ و سامان خودرو یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساها تهران

ایستگاه اتوبوس ساها تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فتح - صنعتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در متوسلیان (فتح) قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ساها تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس نسیم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ساها تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اسوه
  شهیدان طارمی، بین تاک و اسوه
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  شهیدان طارمی
 • ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز
  چهل و پنج متری زرند، بعد از عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس ایرانسل
  شهیدان طارمی، تقاطع طاووس
 • ایستگاه اتوبوس ساسان
  چهل و پنج متری زرند، ارداقی، متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساها ندارد.
  neshan logo