عکس خانه بهداشت اشراق
category

خانه بهداشت اشراق (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مرکز بهداشت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا

موقعیت خانه بهداشت اشراق در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

خانه بهداشت اشراق (مرکز بهداشت) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این مرکز بهداشتی یکی از سه مرکز بهداشت در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و بامیکا تهرانپارس و همچنین رستوران ایتالیایی لیدو، طباخی کاج، اپتومتری و عینک تیارا، داروخانه حکیمی نیا و کلینیک دامپزشکی پارس قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عشقم علی و ارغوان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه بهداشت اشراق تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خانواده خانه فشار خون دیابت مرکز بهداشت پایگاه خدمات جامع سلامت

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد خانه بهداشت اشراق

  • avatar
    کاربر نشان (شهریار سطح ۱) دوشنبه 20 تیر ماه 1401

    تلفن و ساعت کاری ثبت نشده

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه بهداشت اشراق تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه بهداشت اشراق تهران ندارد.