info
عکس ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126
category

ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 محله لاله زار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126

ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 (ایستگاه اتوبوس) در محله لاله زار تبریز و خیابان ابوریحان واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله لاله زار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه قاجار و پاساژ ایران و همچنین سایپا شربیانی، بناب کبابی برادران، آموزشگاه موسیقی سارنج، میشوسافت و کاریابی ائل مان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 تبریز است که در محله لاله زار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابوریحان، بعد از سعدی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو گارزان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی جوانه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابوریحان 126 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  ابوریحان جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس برق لامع
  ١٧ شهریور قدیم، بین شهید ستوده و دها
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حضرت علی
  بلوار حج، بین کوی ایتالیائی 2 و 3
 • ایستگاه اتوبوس داش ساختمان
  بلوار آزادی، بین ابوذر و نظمیه
 • ایستگاه گذرنامه
  صائب تبریزی، بین میرزا قاسم و سیدلر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابوریحان 126 ندارد.
  neshan logo