info
عکس ایستگاه اتوبوس برق لامع
category

ایستگاه اتوبوس برق لامع محله بارون آواک، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برق لامع

ایستگاه اتوبوس برق لامع (ایستگاه اتوبوس) در محله بارون آواک تبریز و خیابان ١٧ شهریور قدیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله بارون آواک تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ایهان و همچنین پیرایش پاپیون، مدرسه فرزانگان 3، کافی شاپ دانوب، لبنیاتی و پیتزا تام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برق لامع تبریز

ایستگاه اتوبوس برق لامع تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله بارون آواک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ١٧ شهریور قدیم، بین شهید ستوده و دها است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس برق لامع تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو گارزان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی شهر آرا قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس برق لامع تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برق لامع واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برق لامع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برق لامع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برق لامع ندارد.
neshan logo