info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ امت و همچنین هتل آزادی تبریز، پاساژ چهل ستون، دبیرستان فردوسی، رستوران مدرن تبریز و سینما فرهنگیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو تبریز

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله بازار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، خط ویژه اتوبوس قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کهن قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سحر واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان فردوسی تندرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برق لامع
  ١٧ شهریور قدیم، بین شهید ستوده و دها
 • ایستگاه اتوبوس خیام 153
 • ایستگاه خیام
  خیام، بین باقری و باطومچی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام خمینی
  خیام، انصاری فرد
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه قاضی طباطبائی 105
  طالقانی شمالی، بین امیرنظام و امام زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان فردوسی تندرو ندارد.
  neshan logo