info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 محله اهراب، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3

ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله اهراب تبریز و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله اهراب تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ چهل ستون و همچنین گروه فنی و مهندسی ECA، سینما فرهنگیان، هتل کوثر، دیزی سرای ناصر و آموزشگاه رانندگی امید بخدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 تبریز

ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله اهراب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بعد از بلوار 22 بهمن (راه آهن) قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان کهن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سحر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فردوسی 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام 153
  خیام، بین باقری و باطومچی
 • ایستگاه اتوبوس برق لامع
  ١٧ شهریور قدیم، بین شهید ستوده و دها
 • ایستگاه خیام
  خیام، بین باقری و باطومچی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام خمینی
  خیام، انصاری فرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فردوسی 3 ندارد.
  neshan logo