info
عکس نانوایی سنگک
category

نانوایی سنگک محله ریاضی یزدی، یزد

درباره‌ی نانوایی سنگک

نانوایی سنگک (نانوایی) در محله ریاضی یزدی یزد و خیابان دکتر مجیبیان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین یزد شیک سوییت، اورژانس بیمارستان شهید صدوقی، داروخانه دکتر فخرالدینی، سالن زیبایی الهام خدمتگزار (گروه زیبایی الی) و بیمارستان اطفال دکتر مسعودی قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواش
  بلوار شهید قندی، معراج 3، معراج
 • نانوایی بربری
  (4.0)
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 12 و خیابان ایثار
 • نانوایی
  (3.6)
  بلوار جهاد، بین تلاش و بلوار شهید قندی
 • نانوایی سنگک
  (4.1)
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 20 و 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک ندارد.
  neshan logo