info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع امین
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع امین محله رزمندگان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع امین

ایستگاه اتوبوس مجتمع امین (ایستگاه اتوبوس) در محله رزمندگان یزد و خیابان فضیلت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله رزمندگان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک بچه زرنگ و رویال عسل و همچنین لبنیات شریفی، نانوایی تافتون، آموزشگاه و سالن زیبایی بانو هادیزاده، ساندویچ سورنا و آرایشگر شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع امین یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع امین یزد، شهر یزد، محله رزمندگان است. این ایستگاه اتوبوس در فضیلت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مجتمع امین یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع امین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مهندسی
  بلوار جانباز، صلابت، استاد حسین مسرت
 • ایستگاه اتوبوس طلوع 14
  بلوار آیت الله خامنه ای، ابوترابی، طلوع، بین بن بست طلوع 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس انبیا
  فضیلت، سعادت
 • ایستگاه اتوبوس شهید میررحیمی
  بلوار فردوسی، نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع امین ندارد.
  neshan logo