عکس ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران (محله پاسداران، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار پاسداران، بین کوچه 4 پاسداران و 6

موقعیت ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران در محله پاسداران یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین خانه گیتار یزد، کتابفروشی و لوازم التحریر ام ابیها، مرکز سوغات شیراز، دوربین مداربسته آلتون سیستم و فروشگاه رفاه پاسداران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران است که در محله پاسداران بلوار پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، بین کوچه 4 پاسداران و 6 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار پاسداران، بین کوچه 4 پاسداران و 6


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار پاسداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران ندارد.
  neshan logo