info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی محله حسن آبادمشیر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله حسن آبادمشیر یزد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حسن آبادمشیر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسین، موبایل محمد، شیرینی سرای مرکزی، خودپرداز ملی و رختخواب دوزی الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی یزد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله حسن آبادمشیر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام رضا، بین گلدشت و امام رضا 33 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی
  بلوار دهه فجر، شهید ادهمی
 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 30 و 32
 • ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی
  بلوار دهه فجر، بین شهید محمد علی رجبی و وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید رجایی ندارد.
  neshan logo