info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح

ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان امیر ابراهیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین فروشگاه لوازم یدکی طهران کمپانی (دفتر مرکزی- تهران)، بوستان کاج، میدان تره و بار، مجتمع مسکونی کاج و سرای گل لیندا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح تهران، شهر تهران، محله باغ فیض است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، امیر ابراهیم، بین الزهرا و نوزدهم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید ستاری قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهنوش
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین مجاهد کبیر و بهنوش
 • ایستگاه اتوبوس مجاهد
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین پژوهنده و مجاهد کبیر
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مفتح ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، امیر ابراهیم، بین الزهرا و نوزدهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo