info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا

ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان سهیلی قهرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سلامت فردا و برج باغ سپیدار و همچنین داروخانه ثامن، میوه و تره بار باهنر - باغ فیض، فروشگاه افق کوروش، نان فانتزی دنیای نان و موسسه حقوقی چتر عدالت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله باغ فیض قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید ستاری قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تخلیه خط 423
  بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، بین هجرت و امیر ابراهیم
 • ایستگاه اتوبوس مبدا خط باغ فیض
  بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، بین امیر ابراهیم و مهستان
 • ایستگاه اتوبوس میخک یکم
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمن و چمران
 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و شهید چراغی
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا ندارد.
  neshan logo