info
عکس ایستگاه اتوبوس کاج
category

ایستگاه اتوبوس کاج محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاج

ایستگاه اتوبوس کاج (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان امیر ابراهیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ذوالفقار و همچنین امید آدیو فروش و نصب سیستم های صوتی و تصویری، ترمیم شیشه و چراغ علیپور، فروشگاه لوازم یدکی طهران کمپانی (دفتر مرکزی- تهران)، شرکت تقویت کننده آنتن موبایل و بیمه ایران (نمایندگی عشرتی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاج تهران

ایستگاه اتوبوس کاج تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله باغ فیض پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم، بین خلیل آبادی و فاطمیه نور دوم می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کاج تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کاج تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی، سهیل
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس بوستان باهنر
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، حکیم، خجسته پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاج ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم، بین خلیل آبادی و فاطمیه نور دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo