info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست

ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان خجسته پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سلامت فردا و برج باغ سپیدار و همچنین نانوایی بربری، فروشگاه افق کوروش، بوستان بهاران، مجتمع مسکونی اسکان و سوپر مارکت جام جم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست تهران

در شهر تهران، محله باغ فیض ، ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی، خجسته پور واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید ستاری قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه صبح دوست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و شهید چراغی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بعد از بوستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  بیست و دوم بهمن، بین احمدی و الهام
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهتاب سوم
 • ایستگاه اتوبوس مهستان
  بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، مهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست ندارد.
  neshan logo