info
عکس ایستگاه اتوبوس مهستان
category

ایستگاه اتوبوس مهستان (محله باغ فیض، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهستان

ایستگاه اتوبوس مهستان (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان مهستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین پایگاه سازمان اورژانس کشور، سرای محله باغ فیض، سازمان مرکزی اورژانس کشور، تهیه غذای باغ فیض و گلخانه کیهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهستان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مهستان تهران، شهر تهران، محله باغ فیض است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ستاری، خلیل آبادی، مهستان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مهستان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین گلها و یاسمن
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس شاهین همت
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهستان ندارد.
  neshan logo