عکس ایستگاه اتوبوس مخبری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مخبری (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، نزدیک به تقاطع همت

موقعیت ایستگاه اتوبوس مخبری در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مخبری (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بزرگراه ستاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسین (ع)، بوستان بعثت، نانوایی سنگکی گلستان، داروخانه شبانه روزی ادیب هاشمی و باتری من (نمایندگی رسمی صباباتری) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخبری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مخبری است که در محله پونک بزرگراه ستاری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ستاری، نزدیک به تقاطع همت است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخبری عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تندر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، نزدیک به تقاطع همت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخبری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بزرگراه ستاری، خلیل آبادی
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین سردار جنگل و شاهد
 • ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس سوسن
  آبشناسان، کبیری طامه، بین چمران و سوسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخبری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخبری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخبری ندارد.
  neshan logo