info
عکس ایستگاه اتوبوس امام زاده
category

ایستگاه اتوبوس امام زاده محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام زاده

ایستگاه اتوبوس امام زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین ترمیم شیشه و چراغ علیپور، فلافل خانگی امید، نانوایی سنگک، گلزار شهدای باغ فیض و بازار روز میوه و تره بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام زاده تهران

ایستگاه اتوبوس امام زاده تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله باغ فیض پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، عدل جنوبی، بیست و دوم بهمن، بین گلها و احمدی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام زاده تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس پونک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی، سهیل
 • ایستگاه اتوبوس خلیل آبادی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و شهید چراغی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گروسی
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام زاده ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، عدل جنوبی، بیست و دوم بهمن، بین گلها و احمدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo