info
عکس ایستگاه اتوبوس رسول اکرم
category

ایستگاه اتوبوس رسول اکرم محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رسول اکرم

ایستگاه اتوبوس رسول اکرم (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان رسول اکرم(ص) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نور و همچنین مجتمع مسکونی میلاد، نانوایی سنگک، میدان تره و بار، اتو سرویس باهنر و شیرین عسل شعبه باهنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسول اکرم تهران

در شهر تهران، محله باغ فیض ، ایستگاه اتوبوس رسول اکرم تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، خجسته پور، رسول اکرم(ص) واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رسول اکرم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید ستاری قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رسول اکرم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر شرقی، بین بلوار اباذر و سلمان فارسی
 • ایستگاه اتوبوس گلدشت
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر شرقی، بین بلوار اباذر و سلمان فارسی
 • ایستگاه اتوبوس بهنوش
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین مجاهد کبیر و بهنوش
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر
 • ایستگاه اتوبوس مجاهد
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین پژوهنده و مجاهد کبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رسول اکرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رسول اکرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رسول اکرم ندارد.
  neshan logo