عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ (محله باغ فیض، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بیست و دوم بهمن، بین احمدی و کافی ماسوله

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرهنگ در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آذر سورس و همچنین پمپ بنزین باغ فیض، دبیرستان دخترانه فرهنگ، مجتمع نان فانتزی و سنتی محمدی، املاک مرادی و بازار روز میوه و تره بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ

ایستگاه اتوبوس فرهنگ یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله باغ فیض خیابان بیست و دوم بهمن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بیست و دوم بهمن، بین احمدی و کافی ماسوله می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سعید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بیست و دوم بهمن، بین احمدی و کافی ماسوله


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صبح دوست
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس بوستان باهنر
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور، بین مجتمع اسکان و طالبی
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین نیلوفر و سباء
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ ندارد.
  neshan logo