info
عکس انجمن ماشین آلات سنگین
category

انجمن ماشین آلات سنگین محله شیراز، تهران

اداره و سازمان دولتی
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی انجمن ماشین آلات سنگین

انجمن ماشین آلات سنگین (اداره و سازمان دولتی) در محله شیراز تهران و خیابان شیراز جنوبی واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج میلنیوم و همچنین رستوران آنتروکوت، بیمارستان دامپزشکی پرشین پت، خانه فرهنگ کیهان، بوستان سید جمال الدین اسدآبادی و داروخانه فاراد قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده انجمن ماشین آلات سنگین واقع شده‌اند:

 • دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران
  بزرگراه کردستان، زاینده رود شرقی
 • شهرداری منطقه 6
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، نظامی گنجوی
 • صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری
  شیخ بهائی، صائب تبریزی شرقی، بین خورشید و شیرازی
 • شرکت تولیدی گاز لوله
  ملاصدرا
 • شرکت تجارت صنعت خلیج فارس
  ملاصدرا، بین کردستان و شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط RAHIM (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن ماشین آلات سنگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن ماشین آلات سنگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن ماشین آلات سنگین ندارد.
  neshan logo