info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شعاع
category

ایستگاه اتوبوس میدان شعاع (محله قائم مقام - سنائی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شعاع

ایستگاه اتوبوس میدان شعاع (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان قائم مقام فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین پیتزا پنتری، قهوه ست شعبه جم، گالری اُ، هاکوپیان و موسسه فرهنگی هنری و تبلیغات ایده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شعاع تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان شعاع تهران، شهر تهران، محله قائم مقام - سنائی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مطهری، قائم مقام فراهانی، بین بیستم و گلریز بروید. ایستگاه اتوبوس میدان شعاع تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هفت تير قرار دارد. هدف تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شعاع تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شعاع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عضدی
  کریمخان زند، بین عضدی و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس امیر اتابک
  مفتح شمالی، وراوینی، بین مهرداد و سلیمان خاطر
 • ایستگاه اتوبوس اول مطهری
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شعاع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شعاع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شعاع ندارد.
  neshan logo