info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان محله صاحب الزمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان

ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان (ایستگاه اتوبوس) در محله صاحب الزمان تهران و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله صاحب الزمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تپه و آبشار قائم و همچنین مرکز فرآموز قائم، عاملیت 2185 تعمیرات، نانوایی لواشی، کافه دورهمی و سوپرمارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان تهران، شهر تهران، محله صاحب الزمان است. این ایستگاه اتوبوس در معلم، قائم، کوشا قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس ایرانیان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان بانوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه آیت الله سعیدی، برادران بهرامی، آقایی، بین سید جوادی و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  معلم، آقایی، بین انقلاب و امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس قنادی
  معلم، آقایی، بین دهم و صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان بانوان ندارد.
  neshan logo