info
عکس قهوه سرای محبان
category

قهوه سرای محبان محله طاحونه، اصفهان

کافی‌شاپ
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی قهوه سرای محبان

قهوه سرای محبان (کافی‌شاپ) در محله طاحونه اصفهان و خیابان مطهری واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه حمام رهنان و همچنین مسجد جامع رهنان، صندوق خلیل الرحمن، عینک شهرزاد، رستوران دلاور و فروشگاه شقایق قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه سرای محبان اصفهان

آدرس کافی شاپ قهوه سرای محبان اصفهان، شهر اصفهان محله طاحونه است. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، شریف غربی، مطهری، بین شهید کروندی و میدان امام حسین است.

کافی شاپ قهوه سرای محبان اصفهان یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله طاحونه است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران سنتی ترنج و بریانی نقش جهان اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ قهوه سرای محبان اصفهان برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ قهوه سرای محبان اصفهان می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس یاران توقف دارند، استفاده کنید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه سرای محبان اصفهان را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ قهوه سرای محبان اصفهان به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه سرای محبان واقع شده‌اند:

 • قهوه باریستا
  شریف شرقی، بسیج، حسینی، شهیدان افتخاری
 • مانی کافه
  شریف غربی، بین میدان شهید بختیاری و جعفر ترکیان
 • قهوه فروشی هفت و چهار
  (4.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین عبدالرسول آل حیدر و امام رضا
 • کافه فست فود ایچیل
  (5.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • قهوه کیمیا
  (5.0)
  شهدا شرقی، قایم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دادخواه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه سرای محبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه سرای محبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه سرای محبان ندارد.
  neshan logo