info
عکس قهوه باریستا
category

قهوه باریستا اصفهان

درباره‌ی قهوه باریستا

قهوه باریستا (کافی‌شاپ) در اصفهان و خیابان شهیدان افتخاری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پولک و نبات سجادی و همچنین مرکز بهداشت شماره یک رهنان، مسجد اسلامی، پیتزا جوان، مدرسه مودت و نانوایی بهار قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان

کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان محله ماشاده پیدا کنید. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، شریف شرقی، بسیج، حسینی، شهیدان افتخاری بروید. اگر اطلاعات بیشتری از کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان می‌خواهید، می‌توانید با شماره تلفن آن 03133326035 تماس بگیرید.

کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله ماشاده است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرتمان قرار دارد. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ قهوه باریستا اصفهان و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه باریستا واقع شده‌اند:

 • کافه میلاد
  شریف شرقی، بین رفیعیان و باران
 • کافه فست فود ایچیل
  (5.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • کافی کلبه
  (5.0)
  شریف غربی، بین میدان شهید بختیاری و جعفر ترکیان
 • قهوه ناب
  (5.0)
  شریف غربی، مطهری، بین رفیعی و اعتصامی
 • قهوه سرای محبان
  (5.0)
  شریف غربی، مطهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saeedi_mah (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه باریستا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه باریستا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه باریستا ندارد.
  neshan logo