info
عکس ایستگاه اتوبوس پرتمان
category

ایستگاه اتوبوس پرتمان محله زاجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پرتمان

ایستگاه اتوبوس پرتمان (ایستگاه اتوبوس) در محله زاجان اصفهان و خیابان شهیدان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زاجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گالری مبل آریانا، سیسمونی اصفهان کودک، نانوایی رمضان زاجان، شهرداری منطقه 11 اصفهان و ایستگاه اتوبوس پرتمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرتمان اصفهان

ایستگاه اتوبوس پرتمان اصفهان در شهر اصفهان، محله زاجان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی است. ایستگاه اتوبوس پرتمان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ملکوت قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پرتمان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پرتمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اردشیر
  شهیدان غربی، بین مطهری و گلها
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان
  شهیدان غربی، ملت، بین مرتضی عباسی و امام زمان
 • ایستگاه اتوبوس پارک شاهد
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پرتمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پرتمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پرتمان ندارد.
  neshan logo