info
عکس آژانس مسافرتی همکوچ
category

آژانس مسافرتی همکوچ محله صادقیه، تهران

درباره‌ی آژانس مسافرتی همکوچ

آژانس مسافرتی همکوچ (آژانس مسافرتی) در محله صادقیه تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این آژانس یکی از نه آژانس مسافرتی در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند تجهیزکننده شهربازی خانه بازی شرکت موگه پارک و مرکز خرید پردیس و همچنین فست فود زیتون، کفش نادر، پاساژ مرجان، مجتمع ورزشی پرنیان و بانک سامان قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های مسافرتی و گردشگری که در محدوده آژانس مسافرتی همکوچ واقع شده‌اند:

 • آژانس هواپیمایی تایسیز پرواز
  سازمان آب، گلستان یکم
 • آژانس بیکران اریایی هیلدا
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، اعتمادیان
 • آشیانه پرواز آریا
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین شهباز پور و اعتمادیان
 • آژانس مسافرتی الفبای سفر
  سازمان آب، گلستان دوم
 • آژانس هواپیمایی سفرو ایرانیان
  بزرگراه جناح، مصطفوی دهزوئی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس مسافرتی همکوچ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس مسافرتی همکوچ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس مسافرتی همکوچ ندارد.
  neshan logo