info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله
category

ایستگاه اتوبوس لاله محله شهرک انقلاب، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله

ایستگاه اتوبوس لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک انقلاب تهران و خیابان مرزداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند رز گاردن و بازار سنگ پایتخت و همچنین درمانگاه دندانپزشکی مرزداران، کلینیک زیبایی دکتر قانعی، جووانا، نانوایی سنگک پارک و اتوبار درنیکا مرزداران. 💚📞۴۴۷۱۳۲۹۰ ۰۲۱ 💞📞 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو یادگار امام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله تهران

ایستگاه اتوبوس لاله تهران در شهر تهران، محله شهرک انقلاب و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مرزداران، بین اسلامیان و پل مرزداران قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لاله تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو یادگار امام است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی پارسیان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاله تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مرزداران، بین پل مرزداران و پورجعفری
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس ناهید
  مرزداران، بین اشرفی اصفهانی و رضایی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله ندارد.
  neshan logo