info
عکس سوپر مارکت مهر سیندخت
category

سوپر مارکت مهر سیندخت محله آل احمد، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت مهر سیندخت

سوپر مارکت مهر سیندخت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله آل احمد تهران و خیابان احدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش)، موزه فرش ایران و بازارچه خود اشتغالی لاله و همچنین رستوران خانه کوچک، دکتر محمد خاکپور، تالار مهندسین، دکتر شیوا مرواریان و بوستان اقاقیا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت مهر سیندخت واقع شده‌اند:

 • سوپر آسیا
  بلوار کشاورز، دکتر قریب، دعوتی
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه ممتاز
  کارگر شمالی، بعد از پنجم
 • هایمارت - فروشگاه هایپر احمدی
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ن.م (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت مهر سیندخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت مهر سیندخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت مهر سیندخت ندارد.
  neshan logo