info
عکس فروشگاه مواد غذایی
category

فروشگاه مواد غذایی (محله فاطمی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی

فروشگاه مواد غذایی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین هتل بین المللی لاله تهران، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، کتابفروشی نشر مرکز، شرکت کاراباما و شیرینی لادن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی واقع شده‌اند:

 • ترشیجات همتی
  بلوار کشاورز، بین نادری و طوس
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه ممتاز
  کارگر شمالی، بعد از پنجم
 • سوپرمارکت ژابیز
  بلوار کشاورز، قدس، امیرشاهی
 • سوپر مارکت آل ور
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، قائمی
 • سوپر مارکت صادقی
  بلوار کشاورز، کبکانیان، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی ندارد.
  neshan logo