info
عکس ایستگاه اتوبوس قائم مقام
category

ایستگاه اتوبوس قائم مقام محله عباس آباد - اندیشه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قائم مقام

ایستگاه اتوبوس قائم مقام (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و آلماجین شعبه قائم مقام و همچنین شرکت پترو پلیمر رنگین کمان ، موسسه علامه قطب راوندی، مرکز سرویس بوران، مطب دکتر حمیدرضا یزدی و مؤسسه سونوگرافي و تصویربرداری تیراد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قائم مقام تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس قائم مقام تهران، شهر تهران، محله عباس آباد - اندیشه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مطهری، بین سرافراز و قائم مقام فراهانی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قائم مقام تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میرزای شیرازی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی هدف تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قائم مقام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه
  مفتح، کریمخان
 • ایستگاه اتوبوس پل کریمخان
  پل کریمخان، کریمخان زند، بین قرنی و میرزای شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 29 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قائم مقام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قائم مقام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قائم مقام ندارد.
  neshan logo