info
عکس مسجد شهید بهشتی
category

مسجد شهید بهشتی محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی مسجد شهید بهشتی

مسجد شهید بهشتی (مسجد) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان قانع عبادی 178 واقع شده است. این مکان یکی از ده مسجد در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین مجتمع تجاری تهرانپارس، شیرینی بلوط، کافه رستوران لاون، کلینیک دامپزشکی رسپینا و دکتر فریده حسین زاده قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • مسجد امیر المومنین تهرانپارس
  (4.0)
  بلوار شاهد، بین مرادی و شهابی
 • مسجد شهید بهشتی
  (3.9)
  بلوار خوشوقت، قانع عبادی 178
 • مسجد ابا عبدالله الحسین (ع)
  (4.5)
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و تاگور
 • مسجد قمر بنی هاشم (ع)
  (4.3)
  بلوار شاهد، پنجم
 • مسجد حضرت سیدالشهدا
  (4.1)
  بلوار شاهد، بین ناهیدی و اشرفی گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo